Кіровоград, Україна

dmytrotuteshniy


Хоч які великі жертви — боротьба конечна.


Previous Entry Share Next Entry
Допоможіть кіровоградській волонтерці поставити свого сина Вовчика на ноги!!!
Кіровоград, Україна
dmytrotuteshniy

                             

При першій зустрічі з цією милою щирою дівчиною не закрадеться навіть найменшої думки про те, що ця красуня вже понад п’ять років веде відчайдушну виснажливу боротьбу за здоров’я сина. Більшість людей в подібних випадках мали б хронічний стрес і опустили б руки, але не вона. Юлія вибрала для себе шлях боротьби і не сходить з нього ні на крок.
Більш того, вона ще й знаходить час для того, щоб допомагати іншим! З початку липня 2014 року Юлія активно допомагає українській армії у складі організації «Українська варта», яка опікується кіровоградським 34-им мотопіхотним батальйоном.

Надзвичайно хотілося б, щоб життєве правило про те, що зроблене тобою добро обов’язково повертається, збулося, і Юлія, за допомоги небайдужих людей, поставила б свого милого синочка Володимира на ноги. В прямому сенсі цих слів.


П'ять з половиною років тому у неї в сім'ї сталося прекрасна подія - народився син Вовочка. Але, народився хлопчик із вродженими вадами. Лікарі настільки розгубилися, що навіть не знали що робити і що говорити… У Вовчика була сильна клишоногість, коліна не розгиналися, не розгиналися в ліктях ручки, кисті були вивернуті назовні, пальчики на ручках не згиналися.
Медичною мовою ці вади звучать, як діастрофічна дисплазія, артрогрипоз, двостороння вроджена клишоногість, двосторонній вроджений вивих стегон.

                         

На 4 день маму з новонародженим виписали, побажали успіху і сказали їхати в Харків чи Київ. З цього дня почалися безкінечні поїздки і боротьба за здоров’я коханої і бажаної дитини.
В Одесі Юлія знайшла лікаря який лікує клишоногість за методом Понсеті - важкі гіпсування, брейси, безсонні ночі, паралельно масажі з двох тижнів життя.

Місцевий невролог, взагалі, сказав що дитина не доживе до року. Щоночі мама прислухалася як він дихає.
В Охматдиті їм запропонували операцію. Вставити тазостегнові суглоби, надсікти м'язи під колінами і загіпсувати на невизначений термін, після зняття подивитися що вийде. М'язи, за запропонованим методом, треба було підрізати щороку, поки не утворилися б такі шрами, через наявність яких Вовчик не зміг би розігнути ніжки. Але навіть за цих умов, гарантій лікар не дав ніяких.

У Харкові їм сказали продовжувати робити масажі. В Інституті ортопедії і травматології сказали лягати на витяжку. Це коли до кожної ніжки прив'язують по гирі і тягнуть тижнями, потім в гіпс і знову на невизначений термін і без будь-яких гарантій. Незламна у своєму бажанні поставити сина на ноги мама вирішила шукати інші способи. І паралельно знайшла унікального масажиста, аналогів масажу якого в Україні немає. І почалася боротьба за кожен сантиметр тіла Вовочки.


До року він навіть не перевертався. Чотири жорстких курси на рік, паралельно фітнес-режим і Юлія домоглася того, що дитина сама тримає ложку, повертає головою, самостійно сидить, практично розгинає ліктики. Контрактури під колінами виявилися далеко не м'язовими, а кістковими, тому прибрати масажем повністю їх ніяк не вийшло б.

Досягнувши значного прогресу в лікуванні синочка, Юлія не зупинилася, і продовжувала пошук методів, які б допомогли Вовчику. В Ізраїлі вона знайшла лікаря, який взявся за цей складний випадок, дав гарантію що хлопчик буде ходити сам, не ідеально, але ходити.
Питання залишилося за коштами. На операцію та реабілітацію Вовчика потрібно 75 тисяч доларів США. І зібрати їх треба якнайшвидше, адже дитина росте, а кращого результату можна досягти в якнайменшому віці.


Поки, єдина можливість Вовочки ходити - на колінах, повзком. Він росте розумним цікавим хлопчиком, здібним до навчання та допитливим. У свої 5 років вже давно вміє рахувати до ста, і назад, спритно читає українською і російською, впевнено користується ПК, має феноменальну пам’ять. Він сильний характером, незламний духом і готовий боротися! Володимир дуже хоче звестися на ноги!

Юлія звертається до всіх небайдужих людей з проханням допомогти зібрати необхідну суму для операції та реабілітації Вовчика, щоб він якнайшвидше зміг зробити свої перші кроки.

За інформацією можна звертатися за тел. 098 38 38 548 – Юлія.
Кошти можна перерахувати на карту ПриватБанку № 5168 7572 2269 8088 на ім’я Мартинюк Юлія

Вова підручними засобами імітує гру на більярді. В ролі кия - скалка, яку він на фото старанно намазує крейдою)

тут Вова в ролі футбольного голкіпера, відбив черговий удар по воротам


?

Log in

No account? Create an account