Кіровоград, Україна

dmytrotuteshniy


Хоч які великі жертви — боротьба конечна.


Previous Entry Share Next Entry
Допоможіть Вовчику нарешті зробити перші кроки!!!
Кіровоград, Україна
dmytrotuteshniy
DSC_0312.JPG
В кінці лютого волонтерка з Кіровограда Юлії Мартинюк розпочала збір коштів на лікування свого важкохворого 5-річного Володі. Хлопчик має вроджені вади рук і ніг. Діагноз: діастрофічна дисплазія, артрогрипоз, двостороння вроджена клишоногість, двосторонній вроджений вивих стегон. На операцію і реабілітації Володі треба $75 тис.


Докладніше про хворобу Вовчика та відчайдушну боротьбу Юлії за його здоров'я читайте в публікації "Допоможіть кіровоградській волонтерці поставити свого сина Вовчика на ноги!!!"

Десятки небайдужих відгукнулися на заклик матері, і наразі на картковому рахунку зібрано 8 тисяч 725 гривень.

"Гроші потихеньку надходять. Люди переказують різні суми. Найменше було 50 гривень, найбільше пересилали по тисячі гривень. Всього понад 8 тисяч. А недавно мені подзвонила одна жінка. Назвалася Оксаною. Каже, що дзвонить із Бельгії. Вона з України, але там вийшла заміж. Прочитала про мого сина й пройнялася нашою історією. Тому хоче допомогти. Хоч раніше, каже, благодійністю не займалася. Вона працює в фірмі, а в Дніпропетровську є їхній філіал. Оксана передала нам через свого шефа 600 євро. Ще 300 доларів передала нам жінка, з якою ми колись вчилися в одній школі. Тому хочемо подякувати всім людям, які допомагають нам здійснити неабиякий крок до лікування Володі. З потрібної суми, 32 тисячі доларів піде на операцію, решта - на реабілітацію", - розповідає Юлія Мартинюк.

Юлія звертається до всіх небайдужих людей з проханням допомогти зібрати необхідну суму для операції та реабілітації Вовчика, щоб він якнайшвидше зміг зробити свої перші кроки.

За інформацією можна звертатися за тел. 066 397 16 62 та 098 38 38 548 – Юлія.
Кошти можна перерахувати на карту ПриватБанку № 5168 7572 2269 8088 на ім’я Мартинюк Юлія.


?

Log in

No account? Create an account