Кіровоград, Україна

dmytrotuteshniy


Хоч які великі жертви — боротьба конечна.


Previous Entry Share
Допоможіть Вовчику нарешті зробити перші кроки!!!
Кіровоград, Україна
dmytrotuteshniy
DSC_0312.JPG
В кінці лютого волонтерка з Кіровограда Юлія Мартинюк розпочала збір коштів на лікування свого важкохворого 5-річного сина Володі. Хлопчик має вроджені вади рук і ніг. Діагноз: діастрофічна дисплазія, артрогрипоз, двостороння вроджена клишоногість, двосторонній вроджений вивих стегон. На операцію і реабілітації Володі треба $75 тис.


Докладніше про хворобу Вовчика та відчайдушну боротьбу Юлії за його здоров'я читайте в публікації "Допоможіть кіровоградській волонтерці поставити свого сина Вовчика на ноги!!!"
Десятки небайдужих відгукнулися на заклик матері, і наразі на картковому рахунку зібрано 8 тисяч 725 гривень.

"Гроші потихеньку надходять. Люди переказують різні суми. Найменше було 50 гривень, найбільше пересилали по тисячі гривень. Всього понад 8 тисяч. А недавно мені подзвонила одна жінка. Назвалася Оксаною. Каже, що дзвонить із Бельгії. Вона з України, але там вийшла заміж. Прочитала про мого сина й пройнялася нашою історією. Тому хоче допомогти. Хоч раніше, каже, благодійністю не займалася. Вона працює в фірмі, а в Дніпропетровську є їхній філіал. Оксана передала нам через свого шефа 600 євро. Ще 300 доларів передала нам жінка, з якою ми колись вчилися в одній школі. Тому хочемо подякувати всім людям, які допомагають нам здійснити неабиякий крок до лікування Володі. З потрібної суми, 32 тисячі доларів піде на операцію, решта - на реабілітацію", - розповідає Юлія Мартинюк.
Юлія звертається до всіх небайдужих людей з проханням допомогти зібрати необхідну суму для операції та реабілітації Вовчика, щоб він якнайшвидше зміг зробити свої перші кроки.

За інформацією можна звертатися за тел. 098 38 38 548 – Юлія.
Кошти можна перерахувати на карту ПриватБанку № 5168 7572 2269 8088 на ім’я Мартинюк Юлія.

?

Log in

No account? Create an account